ניתוח מתיחת צוואר

zavvarתהליך ביצוע הניתוח

ניתוח מתיחת צוואר מבצעים במצב של הרדמה מלאה. במהלך הניתוח מרים הכירורג הפלסטי רקמות אשר צנחו ומסיר עודפי שומן ואור מהאיזור. את השומן שואב המנתח דרך חתכים באזור שמתחת לאוזניים. לאחר מכן העור הרופף נמתח הצידה על מנת להשיג תוצאה נהדרת תוך שמירה על המראה הכי טבעי שניתן. כדאי לשים לב, במקרים בהם השרירים רפויים יש לבצע חתך נוסף גם באזור הסנטר.

החלמה לאחר הניתוח

ההחלמה מניתוח מתיחת צוואר מתחילה באשפוז של לילה אחד. במשך כשבועיים לאחר מכן תעברי התאוששות ראשונית, אז תשתפר תחושת האי נוחות וירדו הנפיחות והבצקות. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרה.

תהליך ביצוע הניתוח

ניתוח מתיחת צוואר מתבצע תחת הרדמה מקומית או כללית. בניתוח נעשה שימוש בחתכי ניתוח העפעפיים (כך ניתן לחסוך בצלקות מיותרות) לצורך הפרדה של הגבה מהרקמות שמתחתיה ולצורך השגת אפקט מתיחה והרמה. שולי הגבה מורמים וממוקמים מחדש באמצעות תפירה עדינה. 


מדוע באקסלנס קליניק?

המרפאה מנוהלת על ידי צוות מנתחים פלסטיים בכיר בעל נסיון רב ועשיר של מאות ניתוחי מתיחת צוואר מוצלחים. את הניתוחים אנו מבצעים תחת הסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ולכן אנו מבטיחים לך תוצאהנהדרת המותאמת למטרות אותן הצבת ולגופך. לאורך כל הדרך תהני משירות מעולה, יחס תומך, מפנק ואישי, ברמה בינלאומית.
לפרטים נוספים התקשרי עוד היום 03-7299992 או מלאי את טופס יצירת קשר באתר. על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח לעזור.