הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזהאם את מעוניינת בחזה מרשים ומלא, ניתוח הגדלת חזה הוא הפתרון השכיח ביותר. מרבית המטופלות מתעניינות בניתוח הגדלת חזה במקרים בהם לדעתן החזה שלהן קטן מדי, הפך למדולדל או שהוא סובל מבעיה של סימטריות.

מאיזה גיל מותר

לפני שניגשים לניתוח הגדלת חזה חשוב לוודא שהוא הגיע לשיא צמיחתו ולצורתו הסופית. פרק זמן זה מגיע, על פי רוב, לקראת גיל 18.

לפני הניתוח

כחלק מהליך בלתי נפרד מההכנה לניתוח על המטופלת לעבור בדיקת ממוגרפיה. בנוסף, בעזרת המנתח, עליה לבחור את סוג השתל בו היא מעוניינת לפי מידת הרכות שלו וצורתו. ניתוח הגדלת חזה אינו כולל הרמת חזה וישנם מקרים בהם מומלץ לשלב בין השניים. יש להתייעץ לפני הניתוח עם הרופא המנתח על מנת להגיע להחלטה הנכונה.

תהליך ביצוע ניתוח

ניתוח הגדלת חזה מבוצע בהרדמה מלאה. החתך מתבצע או בבית השחי, או סביב הפיטמה או בקפל שמתחת לשד. הבחירה באזור החתך תלויה בהחלטת המנתח.

החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר הניתוח כולל אשפוז של לילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן כבר לחזור לשגרה אך בצורה הדרגתית שאינה כוללת מאמץ גופני. במהלך החודש הראשון שלאחר הניתוח יש ללבוש חזייה מותאמת.

מדוע באקסלנס קליניק?

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי. ד”ר נחליאלי הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל מוניטין רב בתחום ניתוחי החזה, לרבות הקטנת חזה, הגדלת חזה והרמת חזה. את הניתוחים אנו מבצעים תחת הסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ולכן אנו מבטיחים לך תוצאה נהדרת המותאמת למטרות אותן הצבת ולגופך. לאורך כל הדרך תהני משירות מעולה, יחס תומך, מפנק ואישי, ברמה בינלאומית!
לפרטים נוספים התקשרי עוד היום 03-7299992 או מלאי את טופס יצירת קשר באתר. על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח לעזור.