הרמת חזה

ניתיח הרמת חזהנשים רבות סובלות ממראה של חזה מרוקן אשר נובע מתהליכים טבעיים של התבגרות, הנקה, שינויים במשקל, לידות ועוד. נשים בעלות חזה בכל גודל יכולות ליהנות מתוצאות הניתוח אשר מעניקות לחזה מראה זקור וצעיר יותר. לעיתים ימליץ הרופא לשלב את הניתוח בניתוח להגדלת חזה, כמובן בהתאם למצבה הפרטני של המטופלת ורצונותיה.


לפני הניתוח

נשים מגיל 30 ומעלה חייבות לעבור בדיקת ממוגרפיה כחלק מבלתי נפרד מהליך ההכנה לניתוח. לאחר בחינה והתייעצות מוקדמת עם המנתח, יומלץ למטופלת ההליך הנכון ביותר עבורה לרבות ההחלטה האם להשתמש בשתל לצורך ההרמה, או שניתן יהיה להשתמש ברקמה עצמה.


תהליך ביצוע ניתוח

ניתוח הרמת חזה מבוצע בהרדמה מלאה. המנתח מבצע שני חתכים: האחד מסביב לפיטמה והשני מכיוון הפטמה כלפי מטה בצורה אנכית. עודפי העור מוסרים, החזה מעוצב מחודש ומקבל מראה מוצק וזקור יותר. במקרים בהם השד מאוד מרוקן ויש צורך בשתל, מומלץ לשלב גם ניתוח להגדלת חזה. כך, השתל למעשה גם יגדיל את החזה וגם יסייע להרמה עצמה.


החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר הניתוח כולל אשפוז של לילה אחד. לאחר כשבוע עד עשרה ימים ניתן כבר לחזור לשגרה אך בצורה הדרגתית שאינה כוללת מאמץ גופני. לאורך 4-6 השבועות שלאחר הניתוח יש ללבוש חזייה מתאימה.

מדוע באקסלנס קליניק?

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי. ד”ר נחליאלי הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל מוניטין רב בתחום ניתוחי החזה, לרבות הקטנת חזה, הגדלת חזה והרמת חזה. את הניתוחים אנו מבצעים תחת הסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ולכן אנו מבטיחים לך תוצאה נהדרת המותאמת למטרות אותן הצבת ולגופך. לאורך כל הדרך תהני משירות מעולה, יחס תומך, מפנק ואישי, ברמה בינלאומית!
לפרטים נוספים התקשרי עוד היום 03-7299992 או מלאי את טופס יצירת קשר באתר. על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח לעזור.