ניתוח אף

 ניתוח אףאם תמיד הרגשתם מבוכה בעקבות צורת האף שלכם, אתם ממש לא לבד. מאחר והאף משפיע בצורה ניצחת על מראה הפנים הכללי ואף על הביטחון העצמי שלנו, ניתוח אף הפך לאחד הניתוחים הפלסטיים האסתטיים הנפוצים והפופולריים ביותר. מעבר להיותו פתרון לבעיות אסתטיות הוא גם מהווה פתרון לבעיות נוספות כגון בעיות נשימה. ניתוח אף יכול להגיע במגוון צורות וכולל אפשרות להצר את האף, לקצר אותו, להקטין את העצם, ליישר את הגבנון ועוד.

מאיזה גיל מותר

ניתוח אף ניתן לבצע מהרגע בו הפנים סיימו את תהליך צמיחתם וגודלם הסופיים. פרק זמן זה מגיע, על פי רוב, סביב גיל 16.

לפני הניתוח

על מנת לקבוע מה דרך הפעולה הנכונה ביותר, הרופא המומחה בוחן טרום הניתוח את מבנה הפנים ובעיקר את היחס בין האף הקיים לפנים עצמן. הוא סוקר את האף לעומק, כולל צורת הנחיריים, המבנה הפנימי והסימטריה ואז ממליץ למנותח על דרך הניתוח הרצויה.

תהליך ביצוע ניתוח
הניתוח אורך כשעה ומבוצע תחת הרדמה.

החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח אף כולל סד גבס למשך כשבוע ימים. לאחר תקופת זמן זו המנותח יכול לחזור שגרת חיים כמעט מלאה, למעט חשיפה לשמש ופעילות גופנית. לאחר כשבועיים מיום הניתוח מרבית הנפיחות המקורית חולפת. לאחר כחודש ניתן לחזור לשגרת חיים מלאה. כדאי לדעת שקיימת אפשרות של נפיחות מקומית קלה הנשארת במקום עד כשנה לאחר הניתוח.

מדוע באקסלנס קליניק?

למומחים של אקסלנס קליניק שם עולמי בתחום הניתוחים הפלסטיים. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.