מתיחת פנים

* מתיחת פניםאם אתם מחפשים טיפול להצערה יסודית של הפנים, כזה שיעניק לכם את התוצאות המרשימות יותר לאורך זמן, אין ספק שניתוח מתיחת פנים (המשולב פעמים רבות גם עם מתיחת צוואר) הוא התשובה עבורכם. כדאי לדעת שניתוח המבוצע היטב עשוי להחזיר אתכם אחורה בזמן אפילו 15 שנים או יותר ולשמר את המראה הרענן והצעיר למשך שנים רבות.

תהליך ביצוע ניתוח

הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ומתמקד בקו הלסת, הלחיים ובמידה ומשלבים אותו גם עם הניתוח המומלץ הנוסף, אז גם באיזור הצוואר. החתכים אותם מבצע המנתח חבויים (באזור החיבור לראש ובקו האוזן) ולכן לאחר תקופת ההחלנה אינם נראים לעין.

החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים כולל אשפוז של לילה אחד וכעשרה ימים במהלכם חווה המטופל אי נוחות אשר יורדת בהדרגה. יתכנו סימנים כחולים, נפיחויות או בצקות. אל דאגה, הם יעלמו זמן לא רב לאחר מכן.

מדוע באקסלנס קליניק?

תחת המומחים של אקסלנס קליניק מאות ניתוחי פנים מוצלחים. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.