ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים העיניים הן הראי לנשמה ואם הן נראות עייפות ומבוגרות, רוב הסיכויים שכך גם אתם תיראו. עם התבגרות והזדקנות העור, החל מאמצע שנות ה-30, העפעפיים העליונים נוטים להתחיל לצנוח מטה ולעיתים אפילו להקשות על הראייה. במקרים אחרים גם העפעפיים התחתונים מתחילים לעקוב אחר כח המשיכה וליצור מראה של שקיות מתחת לעיניים. בעוד שתהליך זה הינו טבעי, ניתן בהחלט להחזיר את המצב לקדמותו, לרענן את מראה הפנים ולהשיג מראה חיוני וצעיר יותר.

לפני הניתוח:

על מנת לדעת מה התהליך הנכון ביותר עבורכם, הרופא המנתח יבחן את הסיבה לצניחת העפעפיים במקרה שלכם. לאחר הממצאים הוא יוכל להמליץ האם להרים רק את העפעפיים העליונים או שאולי ימליץ לכם למתוח גם את העפעפיים התחתונים. ניתוח נפוץ נוסף אשר מתבצע פעמים רבות בשילוב עם הרמת עפעפיים הוא ניתוח הרמת גבות.

תהליך ביצוע ניתוח

את ניתוח הרמת העפעפיים יש לבצע תחת הרדמה מלאה. ניתוח עפעפיים עליונים אינו ארוך והוא אורך כשעה. הוא כולל ביצוע של חתך נסתר בקו העין. חתך זה, מאחר והוא חבוי, לא נראה לרוב לאחר מכן. אם תשלבו גם ניתוח למתיחת עפעפיים תחתונים כדאי שתדעו שהוא מורכב יותר ובמהלכו מסיר הרופא המנתח עור ושומן עודפים. בניתוח זה אין צורך בתפרים. במידה ומתבצע גם ניתוח להרמת גבות המראה שתקבלו יהיה מושלם ואפילו יחסוך לכם צלקות מיותרות.

החלמה לאחר הניתוח

ניתוח הרמת עפעפיים דורש החלמה של מספר ימים, במהלכם המטופל סובל מאדמומיות, נפיחות ואי נוחות. יחד עם זאת, לאחר 3 ימי מנוחה ניתן כבר לחזור לשגרה. לאחר כעשרה ימים על המטופל לחזור להסרת תפרים.


מדוע באקסלנס קליניק?

המומחים של אקסלנס קליניק מתמחים בניתוחי הרמת עפעפיים בהתאמה אישית לצרכי ורצונות המטופל. הצוות שלנו מתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.