הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות

ניתוח הרמת גבות מומלץ כאשר יש צורך לתקן מצב של צניחת הגבות על העפעפיים העליונים. פעמים רבות ניתוח זה משלים ניתוח של הרמת עפעפיים עליונים, שיתקשה להשיג תוצאות מושלמות בלעדיו. מסיבה זאת, 

מקרים של צירוף שני הניתוחים יחד (עפעפיים עליונים והרמת גבות) או שלושת הניתוחים (הרמת עפעפיים עליונים, הרמת עפעפיים תחתונים והרמת גבות) נפוצים ומקובלים ביותר לצורך קבלת תוצאות מיטביות.

תהליך הרמת גבה

ניתוח הרמת גבה מתבצע תחת הרדמה מקומית או כללית. בניתוח נעשה שימוש בחתכי ניתוח העפעפיים (כך ניתן לחסוך בצלקות מיותרות) לצורך הפרדה של הגבה מהרקמות שמתחתיה ולצורך השגת אפקט מתיחה והרמה. שולי הגבה מורמים וממוקמים מחדש באמצעות תפירה עדינה.


החלמה לאחר הניתוח

ניתוח הרמת גבות דורש התאוששות קלה של מספר שעות בלבד ללא צורך בהשגחה למשך הלילה. תקופת ההתאוששות הראשונית מתחושת אי נוחות, שטפי דם, בצקות וכו’ נמשכת כשבועיים ולאחר מכן ניתן לחזור לשגרה.

מדוע באקסלנס קליניק?

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי צוות מנתחים פלסטיים בכירים שמאחוריהם מאות ניתוחי הרמת גבות שנעשו בהצלחה. הניתוחים מבוצעים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.