שאיבת שומן

שאיבת שומןנמאס לכם להיאבק בשומנים? אם אתם בעלי משקל גוף תקין אך עדיין עטופים בשכבת שומן שמסרבת להיפרד מכם, כדאי שתדעו ששאיבת שומן הפכה לאחד הניתוחים המבוקשים ביותר בעולם ולא בכדי - ההליך מעניק לכם אפשרות להגיע למראה חטוב ללא מאמץ.

תהליך ביצוע הניתוח

הליך השאיבה משתנה בהתאם לאזור ממנו מתבצעת השאיבה. במידה והאזור מוגבל בגודלו יחסית, כמו הברכיים לדוגמה, יתכן והרדמה מקומית תספיק. לעומת זאת, בשאיבת שומן בהיקפים נרחבים יותר יש צורך בהרדמה מלאה. לפני השאיבה הרופא המנתח מזריק תמיסת מלח אשר מכינה את האזור ומסייעת בהפחתת הסיכון לדימום. השאיבה עצמה מתבצעת על ידי חתכים זעירים ושאיבת השומן המיותר דרך צינורית דקה.


החלמה לאחר הניתוח

מומלץ להמנע מפעילות גופנית כשבועיים לאחר הניתוח וללבוש מחוך 24 שעות ביממה שמטרתו למנוע הצטברות של נוזלים. יתכנו כאבים מקומיים באזורי הטיפול כשבוע לאחר הטיפול. כדי לשמר את תותאות השאיבה לטווח ארוך מומלץ לדבוק במשטר תזונה ולעסוק בפעילות ספורטיבית, בתום תקופת ההחלמה.

מדוע באקסלנס קליניק?

למומחים של אקסלנס קליניק ניסיון עצום של אלפי שאיבות שומן. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.