פילינג

פילינגמחפשים לרענן את עור הפנים,להראות ולהרגיש זוהרים יותר? מלבד השפעות הגיל, ישנם מגוון מאפיינים סביבתיים אשר גורמים לעור פנינו להראות יבש, מקומט וזקן יותר. אמנם, בחלק מהדברים אנחנו יכולים לשלוט (עישון, תזונה בריאה ועוד) אך מאפיינים אחרים לא נתונים להחלטתנו כלל (זיהום אוויר, צריכת תרופות, תורשה ועוד) וממשיכים להסב נזק מדי יום ביומו. קיימות מספר שיטות להצערת עור הפנים אך המובילה ביניהן, זו שגם מסוגלת להעלים כתמי פיגמנטציה, קמטוטים, קמטים, נגעים, צלקו אקנה וחטטים הינה פילינג עמוק. התוצאות לאחר תהליך פילינג עמוק מדהימות וכאילו מחזירות את העור שנים רבות לאחור בזמן: העור הופך למלא חיות, ברק ומוצק יותר.

מה פילינג עושה

במהלך פילינג עמוק אנו מבצעים Resurfacing. זהו תהליך במהלכו מוסרת שכבת העור החיצונית (בין אם בעזרת חומרים כימיים או בעזרת לייזר) על מנת לגלות תחתיה שכבת עור צעירה, חדשה ורעננה. מאחר ובתהליך של פילינג עמוק העור עובר בעצם כוויה מבוקרת, הוא חייב להתבצע על ידי רופא מוסמך ומומחה. הוא גם זה שיחליט, בהתאם למצב עור המטופל ורצונותיו, האם יש צורך בפילינג עמוק או שפילינג שטחי או בינוני מספיקים.  


* פילינג לייזר - קרני לייזר בעלות עוצמה רבה אשר מסירות באמתעות אבלציה (אידוי) שכבה של תאים. תהליך הסרה זה מעודד יצירה של אלסטין וקולגן. על מנת להמנע מכאבים יש צורך בהרדמה. לאחר מכן חשוב להמנע מחשיפה לשמש והקפדה על מריחת מסנן קרינה.

* פילינג כימי - בטיפול זה הרופא מורח חומצה, בריכוז מדוייק, על העור. חומצה ייחודית זו יוצרת כוויה מדוייקת אשר מפרקת את התאים וחושפת שכבת עור חדשה ורעננה.

יש לשים לב: מאחר ופילינג עמוק הוא טיפול אינטנסיבי לעור יש צטרך בהתאוששות של כשבוע, כאשר החלמה לוקחת עוד כחודש נוסף בממוצע.  


מדוע באקסלנס קליניק?

אקסלנס קליניק מתמחה בטיפולי פילינג. הצוות שלנו מתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-7299992   או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.