הרמת פנים בחוטים

הרמת פנים בחוטים

מעוניינים בטיפול המבוקש להרמת פנים?

במהלך הרמת פנים באמצעות חוטים נספגים מוזרקים למטופל סוגים שונים של חוטים, המותאמים באופן מדוייק לבעיות הרלוונטיות בהם יש לטפל, ללא כאבים וללא כל צורך בניתוח. התוצאה היא הצערה של עור הפנים, החלקתם וחיטובם.

מתי כדאי לטפל?

לאחר גיל 40 עור הפנים שלנו מאבד מהאלסטיות שלו והופך לעייף ומבוגר יותר. זה השלב בו מומלץ להתחיל לבחון את החזות המשתקפת אלינו מן המראה ולראות האם יש צורך לטפל.
איך מטפלים?

בתהליך ההזרקה, אשר מתבצע על ידי רופא מוסמך ומומחה בתחום, מוחדרים חוטים בשיטת שתי וערב. חוטים אלה נראים למעשה כמו רשת זעירה אשר תומכת ברשת סיבי האלסטין הקיימת ומעודדת יצירה של קולגן  חדש. לאחר מספר שבועות נספגים כל החוטים בגוף ומבצעים, בעצם, מיצוק ומתיחה פנימיים לעור הפנים. 


באמצעות טכניקת הזרקת החוטים ניתן לטפל במספר אזורים שונים, בהם חיטוב ועיצוב הסנטר, החלקת ועיצוב עור הצוואר, חיטוב הלחיים, הגבות וקו הלסת, החלקת קמטוטים מעל השפה העליונה ומסביב לעיניים, החלקה של קמטים באזור המחשוף (דקלוטה) והחלקה של קמטי הבעה. בנוסף, ניתן להשתמש בטכנולוגיה ייחודית זו אפילו לצרכי מיצוק העור וסילוק צלוליט בישבן, בירכיים ובידיים. 

מדוע באקסלנס קליניק?

המומחים של אקסלנס קליניק מתמחים בהזרקות חוטים. הצוות שלנו מתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.