צלקות אקנה

צלקות אקנה

אם סבלתם במהלך חייכם מאקנה אתם וודאי יודעים שהבעייה מתחילה דווקא אחרי שהפצעים נעלמים ומשאירים אחריהם צלקות. למעשה, הצטלקויות אלו הינן תאי עור ורקמות אשר מתו, התקשו, ומאחר ולא טופלו נכון, עלולות אף להשאר עלינו כמזכרת בלתי נעימה גם בגילאים מתקדמים. למרות ששוק המשחות בתחום רחב מאוד, כדאי לדעת שהוא עוסק בעיקר במקרים של חבלות טריות או צלקות חדשות. עבור צלקות עמוקות הנוצרו לפני מספר שנים יש צורך בטיפול מעמיק יותר אותו ניתן להשיג באמצעות לייזר.

טשטוש צלקות אקנה על ידי לייזר

מכשור הלייזר של אקסלנס קליניק הוא מהמובילים בתחומו בעולם. הוא פועל באמעות פציעה מבוקרת ועדינה מאוד בתוך שכבות העור הפגועות. באמצעות פציעה זו, חל תהליך של עידוד יצירת קולגן חדש והוא מסייע למראה של עור חלק, גמיש ובריא. במרבית המקרים התוצאות מרשימות כל כך עד כדי מראה חדש ללא כל עדשות לצלקות האקנה.


כמה טיפולים צריך?

את הטיפול אנו מתאימים לסוג בעור והגוון כך שאין צורך לחשוש מתופעות לוואי. במרבית המקרים יש צורך בסדרה של 3-6 טיפולים בלבד, המתרחשים במרווח של כ-30 יום זה מזה. כמובן שההמלצה הסופית לגבי מספר הטיפולים הדרוש מתקבלת לאחר בחינת עומק הצלקות והיקפן.

מדוע באקסלנס קליניק?

לאקסלנס קליניק נסיון רחב ברפואת עור, החל מהפרטים הכי קטנים ואישיים ועד לתוצאות מרשימות ביותר. הצוות שלנו מתמחה בדרמטולוגיה וכירורגיה פלסטית ומתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.