טיפול העלמת נימים בלייזר

טיפול העלמת ורידים בלייזרנשים רבות, במיוחד נשים בהריון או לאחר לידה, מכירות מקרוב את תופעת הנימים הבולטים. התופעה נובעת הן מסיבות גנטיות אך גם מלחץ או עמידה ממושכת, עבודה הדורשת מאמץ ואפילו ישיבה ממושכת. במקרים בהם הנימים הופכים לבולטים, מרבית הטיפולים הקוסמטיים הוכחו כבלתי יעילים. יחד עם זאת, הפתרון המהיר והיעיל ביותר הוא טיפול בלייזר.

%80 פחות נימים בולטים תוך 2-3 שבועות, ללא כאבים
טיפול בלייזר מותיר את העוד חלק וללא נימים בולטים, מבלי כאבים או כוויות. לאחר הטיפול נעלמים כמחצית מהנימים כמעט באופן מיידי, בעוד ש %30 נוספים נעלמים זמן לא ארוך לאחר הטיפול.

הטכנולוגיה החדשנית
קרן הלייזר בה עושים שימוש המומחים של אקסלנס קליניק פועלת על ההמוגלובין אשר נמצא בדופן כלי הדם. באמצעות הקרן דופן כלי הדם נהרס כך שתכולתו נשפכת ומפונה מן הגוף החוצה, בדומה מאוד להליך הטבעי שמתרחש בגוף לאחר שטף דם רגיל. חשוב לציין שהטיפול אינו פוגע בעור כלל.


מדוע באקסלנס קליניק?
למומחים של אקסלנס קליניק ניסיון נרחב בהעלמת נימים וורידים בולטים. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.